Güncel Haberler

Beşiktaş, Cholet’e Farklı Yenilerel Avrupa Defterini Kapadı

FIBA Europe Cup eleme turu yarı final maçında, D etabının ev sahibi konumundaki Cholet‘e 62-93 gibi farklı bir skorla yenilenen temsilcimiz Beşiktaş Emlakjet Avrupa defterini bu sezon için kapatmış oldu.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Fransız ekibinde Justin Patton 16 sayı, 8-11 2sayı, 7 ribaund ile en etkili isim olurken, Perry Ellis 13 sayı, 3 ribaund, Kim Tillie 12 sayı, 2 ribaund, Neal Sako 12 sayı, 8 ribaund ve Hugo Robineau 10 sayı, 2 ribaund, 3 asist ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Siyah beyazlılarda ise Jordan Usher 16 sayı, 4-8 3sayı, 8 ribaund, 2 asist ile öne çıkarken, Gediminas Orelik 13 sayı, 3-10 3sayı, 3 ribaund, 4 asist, David McCormack 11 sayı, 7 ribaund ve Bryce Brown 10 sayı, 3-7 3sayı, 3 top çalma ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Yeni İsmiyle BKT EuroCup’da Temsilcilerimiz Beşiktaş ile Telekom’un Rakipleri Belli Oldu

BKT Tires şirketiyle anlaşan EuroCup’ın artık yeni bir isim sponsoru var. Off-Highway çok uluslu şirketi …