Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Olympiakos, Holon’u Black ile Geçti

Kıbrıs’ta düzenlenen hazırlık turnuvasındaki maçta Olympiakos, rakibi Hapoel Holon‘u Black’in etkili oyunu eşliğinde 88-77’lik skorla yendi.

Çeyrek skorları:

  1. çeyrek: 19-14
  2. çeyrek: 36-36
  3. çeyrek: 65-59
  4. çeyrek: 88-77

Olympiakos’da Tarik Black 15 sayıyla öne çıkarken, Giannoulis Larentzakis 13 sayı, Shaq McKissic ile Kostas Papanikolaou 10’ar sayı, Thomas Walkup 9 sayı ve Sasha Vezenkov ise 8 sayıyla galibiyetin diğer mimarları oldular.

Holon cephesinde ise eski dost Kenny Kadji 16 sayı ile maçın en skorer ismi olurken, Joe Ragland 13 sayı, 13 asist ve Marvin Jones da 10 sayı ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Yunanistan, Karadağ’ı Farklı Geçti

Olimpiyat elemelerine hazırlanan takımların Akropolis Turnuvası’ndaki karşılaşmasında Yunanistan konuk ettiği Karadağ‘ı 86-57 gibi farklı bir …