Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom’un Rakiplerinden Wroclaw, Morgan’ı Transfer Etti

7DAYS EuroCup‘da ülkemizi temsil eden Türk Telekom ile aynı grupta yer alacak olan Slask Wroclaw kadrosuna tecrübeli uzun ekledi.

Polonya Ligi temsilcisi, geçen sezon Andorra forması ile izlediğimiz Conor Morgan ile 1 yıllık kontrat imzaladığını duyurdu.

2.06 metre boyunda olan 28 yaşındaki Kanadalı uzun, geçen sezon Endesa’da 28 maçta ortalama 16.9 dakika sahada kalırken 4.7 sayı, %29.9 3sayı, 2.9 ribaund ve EuroCup sahnesinde ise 15 maçta ortalama 17.5 dakika süre alırken 7.5 sayı, %37.9 3sayıi 3.6 ribaund ile katkı vermişti.

Profesyonel kariyerine Yeni Zelanda’nın Southland Sharks takımında başlayan Morgan, sonrasında sırasıyla Joventut Badalona (İspanya) ve Andorra (İspanya) takımlarında forma giymişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Buducnost, Tanaskovic’i Kadrosuna Ekledi

BKT EuroCup B grubunda temsilcimiz Türk Telekom’un rakiplerinden biri olan Buducnost uzun rotasyonuna takviye yaptı. …