Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom’un Rakiplerinden Wroclaw, Martin’i Transfer Etti

7DAYS EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan Slask Wroclaw kadrosunu Amerikalı bir oyun kurucu ile güçlendirdi.

Polonya Ligi temsilcisi son olarak Gottingen forması ile izlediğimiz Jeramiah Martin‘i kadrosuna kattı.

26 yaşında olan 1.91 metre boyundaki Amerikalı oyun kurucu geçen sezon BBL’de 9 maçta ortalama 27.8 dakika süre almış ve 16.8 sayı, %26.7 3sayı, 3.2 ribaund, 3.0 asist ile katkı vermişti.

Memphis çıkışlı olan Martin sonrasında sırasıyla Sioux Falls (G-League), Long Island (G-League), Brooklyn Nets (NBA), Cleveland Cavaliers (NBA), New Zealand Breakers (NBL) ve son olarak da Gottingen (Almanya) formalarını terletmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Beşiktaş’ın Rakiplerinden Lions, NBA Patentli Nwaba ile Anlaştı!

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alan London Lions kadrosunu NBA patentli bir …