Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom’un Rakiplerinden Promitheas, Çaylak Hellems ile Anlaştı

7DAYS EuroCup‘da ülkemizi temsil edecek olan Türk Telekom ile aynı grupta yer alacak Promitheas kadrosunu çaylak bir forvet ile güçlendirdi.

Yunanistan Ligi ekibi, yaptığı açıklamayla geçen sezon NCAA‘de NC State forması giyen Jericole Hellems ile anlaşıldığını duyurdu.

2.01 metre boyunda olan 22 yaşındaki Amerikalı 4 numara geçen sezon NCAA’de 32 maçta ortalama 33.3 dakika süre alırken 13.7 sayı, %39.5 3sayı, 4.6 ribaund, 1.3 asist, 1.2 top çalma ile katkı vermişti.

North Carolina State çıkışlı olan genç forvet, profesyonel kariyerine Yunanistan’da başlayacak ve ilk kez ülkesinin dışına çıkacak.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Valencia, Kaba ile Yollarını Ayırdı

Önümüzdeki sezon BKT EuroCup‘da izleyeceğimiz Valencia, koç Martinez’in gelişiyle kadrosunu yenilemeye devam ediyor. İspanya Liga …