Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom’un Rakiplerinden Hamburg, Samar’ı Kiraladı

7DAYS EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alacak olan Hamburg Towers, kadrosunu genç bir guard ile güçlendirdi.

Almanya easyCredit BBL ekibi, yaz başında Alba Berlin ile 4 yıllık kontrat imzalamış olan genç guard Ziga Samar‘ı gelecek sezon için kiraladığını duyurdu.

1.97 metre boyunda olan 21 yaşındaki Sloven guard, geçtiğimiz sezon Liga Endesa’da 30 maçta ortalama 21.1 dakika süre alırken 7.6 sayı, %47.1 3sayı, 2.7 ribaund, 4.7 asist ile katkı vermişti.

Ülkesinde Jesenice altyapısında forma giydikten sonra Real Madrid 2. takımında forma giydi. Ardından İspanya alt liglerinde Zamorano sonrasında da Fuenlabrada’da onu izledik.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Valencia, Kaba ile Yollarını Ayırdı

Önümüzdeki sezon BKT EuroCup‘da izleyeceğimiz Valencia, koç Martinez’in gelişiyle kadrosunu yenilemeye devam ediyor. İspanya Liga …