Brooklyn’in Toronto’dan Durant Takasında Kimi İsteyeceği Belli Oldu!

Bildiğiniz üzere Kevin Durant, geçtiğimiz haftalarda Brooklyn Nets yönetiminde takasını isteyerek transfer piyasasının gündemine oturmuş, bir çok NBA takımının hayaller kurmasına neden olmuştu.

Tabiki Nets yönetimi süper yıldızını kolayca elden çıkarmak istemiyor. Durant’in ismi şuana kadar Miami, Phoenix, Boston gibi birçok takımla anıldı. Ayrıca Toronto Raptors da bu yarışa dahil oldu ve Nets yönetimini ikna edebilecek önemli kozlar var ellerinde. All-Star oyuncular, potansiyelli gençler, ilk tur draft hakları…

Ancak Nets’in takas paketine dahil etmek isteyecekleri Raptors’ı zorlayabilir. Çünkü Nets draft haklarının yanı sıra kaliteli birkaç oyuncyu da kadrosuna katmak istiyor ve Raptors’dan kadrolarına katmak istedikleri isim 2021-22 sezonunda Yılın Çaylağı seçilen genç forvet Scottie Barnes. Yüksek potansiyeli ile gelecekte bir süper yıldız olacağı düşünülen Barnes’ı Raptors elbette elden çıkarmak istemiyor.

2021-22 sezonunda toplam 74 karşılaşmada süre bulan Barnes, maç başına 15.3 sayı, 7.5 ribaund, 3.5 asist, 1.2 top çalma ortalamalarıyla mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.