Güncel Haberler

RESMİ: Karşıyaka’nın Rakiplerinden AEK, NBA Patentli McGriff ile Anlaştı

FIBA Şampiyonlar Ligi‘ndeki temsilcilerimizden Kaf-Kaf ile aynı grupta yer alan AEK, kadrosunu NBA patentli bir forvet ile güçlendirdi.

Yunansitan Ligi ekibi, yaptığı açıklamayla sezona G-League ve Portland ile başlayan, sonrasında Porto Riko Ligi’nde kısa bir süre oynayan Cameron McGriff ile yeni sezon için anlaşıldığını duyurdu.

24 yaşında olan 2.01 metre boyundaki Amerikalı forvet, geçtiğimiz sezon ağırlıklı olarak G-League’de forma giymiş ve 42 maçta ortalama 23.0 dakika süre alırken 11.7 sayı, %34.5 3sayı, 5.5 ribaund, 1.5 asist ile katkı vermişti.

Oklahoma State çıkışlı olan McGriff profesyonel kariyerine Belçika ekibi Okapi Aalstar’da başlmış sonrasında Portland ile kısa bir NBA tecrübresi yaşamış ve ardından da G-League ile Arecibo’da forma giymişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bursaspor’un Rakibi Breogan’ın Yeni Uzunu Büyükçekmece’den!

FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde temsilcimiz Bursaspor ile aynı grupta yer alan İspanya Liga Endesa ekibi Breogan, …