Temsilcilerimiz Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko’nun 2022-23 Euroleague Fikstürleri Açıklandı

2022-23 sezonunda da Turkish Airlines Euroleague‘de ülkemizi temsil edecek olan Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko‘nun fikstürleri açıklandı.

Gün içinde ilk hafta fikstürü açıklanmıştı. Buna göre temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko ilk hafta mücadelesinde 6 Ekim’de FC Bayern Münih’e konuk olacakken bir diğer temsilcimiz Anadolu Efes ise 7 Ekim’de Kızıl Yıldız’ı ağırlayacak.

Fenerbahçe Beko, sezonu 13 Nisan’da Kızıl Yıldız deplasmanında noktlayacakken Anadolu Efes de 14 Nisan akşamı AS Monaco’yu ağırlayarak 2022-23 normal sezonunu tamamlayacak.

İşte temsilcilerimizden Anadolu Efes‘in 2022-23 fikstürü:
  1. hafta: Anadolu Efes – Kızılyıldız mts (7 Ekim 2022, Cuma – 20:30)
  2. hafta: AS Monaco – Anadolu Efes (13 Ekim 2022, Perşembe – TSİ 20:00)
  3. hafta: Anadolu Efes – Valencia (18 Ekim 2022, Salı – 20:30)
  4. hafta: Anadolu Efes – Alba Berlin (21 Ekim 2022, Cuma – 20:30)
  5. hafta: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (28 Ekim 2022, Cuma – 20:30)
  6. hafta: FC Bayern Münih – Anadolu Efes (3 Kasım 2022, Perşembe – TSİ 22:30)
  7. hafta: Real Madrid – Anadolu Efes (10 Kasım 2022, Perşembe – TSİ 22:45)
  8. hafta: Anadolu Efes – FC Barcelona (17 Kasım 2022, Perşembe – 20:30)
  9. hafta: EA7 Emporio Armani Milan – Anadolu Efes (22 Kasım 2022, Salı – TSİ 22:30)
  10. hafta: Virtus Segafredo Bologna – Anadolu Efes (25 Kasım 2022, Cuma – TSİ 22:30)
  11. hafta: Anadolu Efes – Olympiacos (1 Aralık 2022, Perşembe – 20:30)
  12. hafta: Zalgiris Kaunas – Anadolu Efes (9 Aralık 2022, Cuma – TSİ 21:00)
  13. hafta: Anadolu Efes – Cazoo Baskonia Vitoria Gasteiz (14 Aralık 2022, Çarşamba – 20:30)
  14. hafta: Partizan Nis – Anadolu Efes (16 Aralık 2022, Cuma – TSİ 22:30)
  15. hafta: Anadolu Efes – Panathinaikos Opap (23 Aralık 2022, Cuma – 20:30)
  16. hafta: Maccabi Playtika Tel Aviv – Anadolu Efes (29 Aralık 2022, Perşembe – TSİ 22:05)
  17. hafta: Anadolu Efes – LDLC Asvel Villeurbanne (6 Ocak 2023, Cuma – 20:30)
  18. hafta: Valencia – Anadolu Efes (11 Ocak 2023, Çarşamba – TSİ 22:30)
  19. hafta: FC Barcelona – Anadolu Efes (13 Ocak 2023, Cuma – TSİ 22:30)
  20. hafta: Anadolu Efes – FC Bayern Münih (20 Ocak 2023, Cuma – 20:30)
  21. hafta: Cazoo Baskonia Vitoria Gasteiz – Anadolu Efes (27 Ocak 2023, Cuma – TSİ 22:30)
  22. hafta: Anadolu Efes – Zalgiris Kaunas (1 Şubat 2023, Çarşamba – 20:30)
  23. hafta: Olympiacos – Anadolu Efes (3 Şubat 2023, Cuma – TSİ 22:00)
  24. hafta: Anadolu Efes – Real Madrid (10 Şubat 2023, Cuma – 20:30)
  25. hafta: LDLC Asvel Villeurbanne – Anadolu Efes (24 Şubat 2023, Cuma – TSİ 22:00)
  26. hafta: Panathinaikos Opap – Anadolu Efes (2 Mart 2023, Perşembe – TSİ 22:00)
  27. hafta: Kızılyıldız mts – Anadolu Efes (8 Mart 2023, Çarşamba – TSİ 21:00)
  28. hafta: Anadolu Efes – Maccabi Playtika Tel Aviv (10 Mart 2023, Cuma – 20:30)
  29. hafta: Anadolu Efes – Partizan Nis (16 Mart 2023, Perşembe – 20:30)
  30. hafta: Alba Berlin – Anadolu Efes (23 Mart 2023, Perşembe – TSİ 22:00)
  31. hafta: Anadolu Efes – EA7 Emporio Armani Milan (28 Mart 2023, Salı – 20:30)
  32. hafta: Anadolu Efes – Virtus Segafredo Bologna (30 Mart 2023, Perşembe – 20:30)
  33. hafta: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes (6 Nisan 2023, Perşembe – 20:45)
  34. hafta: Anadolu Efes – AS Monaco (14 Nisan 2023, Cuma – 20:30)
Temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko’nun 2022-23 sezonu maç takvimi ise şöyle:
  1. Hafta: Bayern Münih – Fenerbahçe Beko (6 Ekim Perşembe – 20.30)
  2. Hafta: Fenerbahçe Beko – Maccabi Playtika (14 Ekim Cuma – 20.45)
  3. Hafta: Fenerbahçe Beko – LDLC Asvel (18 Ekim Salı – 20.45)
  4. Hafta: Fenerbahçe Beko – Valencia Basket (20 Ekim Perşembe – 20.45)
  5. Hafta: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (28 Ekim Cuma – 20.30)
  6. Hafta: Barcelona – Fenerbahçe Beko (4 Kasım Cuma – 20.30)
  7. Hafta: Fenerbahçe Beko – Kızılyıldız (11 Kasım Cuma – 20.45)
  8. Hafta: Fenerbahçe Beko – Panathinaikos OPAP (18 Kasım Cuma – 20.45)
  9. Hafta: AS Monaco – Fenerbahçe Beko (22 Kasım Salı – 19.00)
  10. Hafta: EA7 Emporio Armani Milan – Fenerbahçe Beko (24 Kasım Perşembe – 20.30)
  11. Hafta: Fenerbahçe Beko – Real Madrid (2 Aralık Cuma – 20.45)
  12. Hafta: Alba Berlin – Fenerbahçe Beko (8 Aralık Perşembe – 20.00)
  13. Hafta: Olympiakos – Fenerbahçe Beko (13 Aralık Salı – 21.00)
  14. Hafta: Fenerbahçe Beko – Cazoo Baskonia (16 Aralık Cuma – 20.45)
  15. Hafta: Fenerbahçe Beko – Partizan (22 Aralık Perşembe – 20.45)
  16. Hafta: Virtus Segafredo Bologna – Fenerbahçe Beko (30 Aralık Cuma – 20.30)
  17. Hafta: Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko (5 Ocak Perşembe – 20.00)
  18. Hafta: Panathinaikos – Fenerbahçe Beko (10 Ocak Salı – 21.00)
  19. Hafta: Fenerbahçe Beko – Bayern Münih (12 Ocak Perşembe – 20.45)
  20. Hafta: Fenerbahçe Beko – AS Monaco (19 Ocak Perşembe – 20.45)
  21. Hafta: LDLC Asvel – Fenerbahçe Beko (26 Ocak Perşembe – 20.00)
  22. Hafta: Fenerbahçe Beko – Olympiakos (31 Ocak Salı – 20.45)
  23. Hafta: Fenerbahçe Beko – Alba Berlin (3 Şubat Cuma – 20.45)
  24. Hafta: Fenerbahçe Beko – EA7 Emporio Armani Milan (9 Şubat Perşembe – 20.45)
  25. Hafta: Partizan – Fenerbahçe Beko (23 Şubat Perşembe – 20.30)
  26. Hafta: Fenerbahçe Beko – Virtus Segafredo Bologna (3 Mart Cuma – 20.45)
  27. Hafta: Maccabi Playtika – Fenerbahçe Beko (8 Mart Çarşamba – 21.05)
  28. Hafta: Fenerbahçe Beko – Barcelona (10 Mart Cuma – 20.45)
  29. Hafta: Valencia Basket – Fenerbahçe Beko (17 Mart Cuma – 20.30)
  30. Hafta: Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas (24 Mart Cuma – 20.45)
  31. Hafta: Real Madrid – Fenerbahçe Beko (29 Mart Çarşamba – 20.45)
  32. Hafta: Cazoo Baskonia – Fenerbahçe Beko (31 Mart Cuma – 20.30)
  33. Hafta: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes (6 Nisan Perşembe – 20.45)
  34. Hafta: Kızılyıldız – Fenerbahçe Beko (13 Nisan Perşembe – 19.00)

** Fenerbahçe’nin deplasman maçlarının saatleri yerel saat ile belirtilmişti.

** Bütün takımların fikstürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.