Güncel Haberler

Beal, Washington ile 5 Yıllık Dev Bir Konrat İmzaladı!

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Washington Wizards All-Star skoreri Bradley Beal ile yeniden anlaşarak dev bir kontrata imza attı.

Beal, geçtiğimiz günlerde kontratında yer alan 1 yıllık toplam 36.4 milyon değerindeki oyuncu opsiyonunu kullanmamış ve serbest kalmıştı.

Ardından da beklendiği gibi Wizards ile yeniden masaya oturdu ve 5 yıllık maksimum kontrata imza attı, yeni kontratında toplam 251 milyon dolar kazacak. Başka bir takımla imzalamak isteseydi 4 yıllık maksimum kontrat masada olacaktı.

29 yaşında olan 1.91 metre boyundaki tecrübeli guard, geçtiğimiz sezon sakatlığının da etkisiyle sadece 40 maçta görev alabilmiş ve ortalama 36.0 dakika sahada kalarak 23.2 sayı, 4.7 ribaund, 6.6 asist ile katkı verebilmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Atlanta, Flynn’in 50 Sayısına Rağmen Detroit Engeline Takılmadı

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks konuk ettiği Detroit Pistons‘u Flynn’in 50 sayılık performansına rağmen …