Güncel Haberler

RESMİ: Bourg’dan Palmer Hamlesi Geldi

7DAYS EuroCup‘da mücadele edecek olan Fransa Betclic ELITE ekibi Bourg, kanat rotasyonuna takviye yaptı.

Kulüpten yapılan açıklamayla geçtiğimiz sezon Slam Stal Ostrow forması ile izlediğimiz James Palmer ile anlaştıklarını duyurdular.

1.96 metre boyunda olan 25 yaşındaki Amerikalı kanat oyuncusu, geçtiğimiz sezon Polonya Ligi’nde 33 maçta ortalama 29.2 dakika süre alırken 15.3 sayı, %41.7 3sayı, 4.0 ribaund, 3.4 asist, 1.3 top çalma ve Şampiyonlar Ligi’nde ise 6 maçta ortalama 34.7 dakika sahada kalırken 15.2 sayı, %47.8 3sayı, 6.3 ribaund, 3.0 asist ile katkı vermişti.

Nebraska çıkışlı olan Palmer, profesyonel kariyerine G-Leagye’de başlayıp 2 yıl orada forma giydikten sonra geçen yaz Ostrow ile anlaşarak Avrupa’daki kariyerine başlamıştı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Trento’nun Yeni Uzunu Mawugbe Oldu

BKT EuroCup ekibi Dolomiti Energia Trento, Selom Mawugbe ile bir yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu. Mawugbe …