Güncel Haberler

Bonn, Deplasmanda Bayern’i Yine Yendi

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 4. maçında Telekom Bonn konuk olduğu FC Bayern Munich‘i 80-83’lük skorla yine yenerek seriyi eşitledi.

Bu sonuçla seriye 2-2 denge geldi ve serinin karar maçı olacak 5. maçı Bonn’un ev sahipliğinde 8 Haziran’da oynanacak.

Bonn’da Parker Jackson-Cartwright 20 sayı, 3 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Jeremy Morgan 16 sayı, 8 ribaund, 2 asist, Javontae Hawkins 15 sayı ve Saulius Kulvietis 15 sayı, 2 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Bayern cephesinde ise Nick Weiler-Babb 16 sayı, 3 asist ile öne çıkarken, Vladimir Lucic 13 sayı, 3 ribaund ve Augustine Rubit 13 sayı, 8 ribaund, 2 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …