Güncel Haberler

Efes’in Final Four’daki Raki Olympiakos, Kolossos’u Çok Rahat Geçti

Yunanistan Ligi 26. ve son hafta mücadelesinde temsilcimiz Anadolu Efes’in Final Four’daki rakibi Olympiakos konuk ettiği Kolossos‘u beklendiği çok rahat bir şekilde, 93-74’lük skorla geçti ve normal sezonu lider olarak tamamladı.

Kırmızılar’da Sasha Vezenkov 16 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile öne çıkarken, Kostas Sloukas 11 sayı, 3 ribaund, 14 asist, Moustapha Fall 9 sayı, 7 ribaund, 2 asist ve Michalis Lountzis 9 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Kolossos cephesinde ise Jordan Floyd 21 sayı, 3-4 3sayı, 4 ribaund, 5 asist, Kenny Williams 17 sayı, 3 asist, Shonn Miller 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Kim Tillie 10 sayı, 2 asist ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Lavrio Karşısında Terlemedi

Yunanistan Ligi 20. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği Lavrio karşısında fazla terlemeden 84-63’lük skorla farklı …