Güncel Haberler

Bayern, Konuk Olduğu Zayıf Giessen Karşısında Zorlandı

Almanya easyCredit BBL 29. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk olduğu zayıf rakibi Giessen karşısında zorlansa da 85-95’lik skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Bayern 27. maçında 20. kez kazandı ve 2. sırada yer almaya devam etti. Giessen ise 26. maçının ardından 6 galibiyette kaldı ve 17. sırada yer almaya devam etti.

Bayern’de DeShaun Thomas 34 sayı, 4-5 3sayı, 6 ribaund ile yıldızlaşırken, Andreas Obst 15 sayı, 3-5 3sayı, 3 ribaund, 3 asist, Jason George 14 sayı, 2 ribaund ve Augustine Rubit 13 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Giessen cephesinde ise Nuno Omot 24 sayı, 3-5 3sayı, 5 ribaund ile öne çıkarken, Kendale McCullum 21 sayı, 3 ribaund, 11 ribaund ve Phillip Darnell Fayne 9 sayı, 2 ribaund ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Bayern Deplasmanında Hata Yapmadı

Turkish Airlines Euroleague 32. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk olduğu FC Bayern Munich karşısında hata …