Güncel Haberler

NBA G-League’de 2021-22 Sezonu MVP’si Queen Oldu

NBA G-League‘de 2021-22 sezonunun MVP’si açıklandı.

Rio Grande Valley Vipers forması giyen Trevelin Queen sezonun MVP’si ödülünün sahibi oldu.

New Mexico State çıkışlı olan kanat oyuncusu, yer aldığı 19 G-League maçında 25.3 sayı, %34.0 3sayı, 6.6 ribaund, 5.2 asist, 3.3 top çalma istatistiklerini yakalayarak bu ödülün sahibi oldu.

25 yaşında olan 1.98 metre boyundaki çok yönlü oyuncunun Houston Rockets ile çift yönlü bir kontratı var ki onu sezon 10 NBA maçında da görmüştük.

Aynı zamanda Vipers’ın koçu Mahmoud Abdelfattah da yılın koçu ödülünün sahibi oldu ve Vipers hem bu ödülü hem de MVP ödülünü aynı sezonda kazanan tarihteki 2. takım oldu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Cedi ile Alperen Karşı Karşıyaya Geldiler

Hazırlık Maçları kapsamında oynanan mücadelede temsilcilerimizden Cedi ile Alperen karşı karşıya geldiler. Houston Rockets, konuk …