Güncel Haberler

Koç Pistiolis, Ludwigsburg Mağlubiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

FIBA Şampiyonlar Ligi Top 16 son maçında temsilcimiz Galatasaray NEF konuk ettiği Ludwigsburg’a 58-64’lük skorla kaybederek Avrupa macerasına bu sezon nokta koymuş oldu.

Karşılaşmanın ardından sarı kırmızılılar ile ilk maçına çıkan Yunan koç Andreas Pistiolis açıklamalarda bulundu:

Öncelikle rakibimizi gruptan çıktıkları ve mücadele ettikleri için tebrik ederim. Maçın gelişiminde galibiyeti hak ettiler. Takımımın olumsuz durumlara tepki göstermiş olması benim için önemli. Oyuncularım, kalplerinin doğru yerde olduğunu gösterdi. 5/21 ile üçlük atıp kazanmak kesinlikle zor fakat burada olumlu bakabileceğimiz bir nokta var. Bence çok çalışarak ve olumlu bakış açımızı koruyarak durumu tersine çevirebiliriz. Tüm olumsuz durumlar, aynı zamanda yeni fırsatlar. Bunu aşmanın bir yolunu bulmalıyız.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bursaspor’un Rakiplerinden Son Şampiyon Bonn, Watson’u Transfer Etti

FIBA Şampiyonlar Ligi‘ndeki temsilcilerimizden Bursaspor İnfo Yatırım ile aynı grupta yer alan son şampiyon Telekom …