Güncel Haberler

Kızıl Yıldız, Stundetski Engelini Kalinic ve Dobric ile Geçti

Adriyatik Ligi 22. hafta mücadelesinde Euroleague ekiplerinden Kızıl Yıldız konuk ettiği KK Studentski Centar karşısında zaman zaman zorlansa da 94-84’lük skorla kazandı ve sürprize izin vermedi.

Bu sonuçla Sırp ekibi 20. maçında 18. kez kazandı ve 1 maç eksiğiyle 2. sırada yer aldı. Karadağ ekibi ise 8 galibiyette kaldı ve averajla 10. sırada yer aldı.

Kızıl Yıldız’da Nikola Kalinic 23 sayı, 4-6 3sayı, 2 ribaund, 2 asist ile öne çıkarken, Ognjen Dobric 18 sayı, 4-8 3sayı, 2 ribaund, 3 asist, Branko Lazic 11 sayı, 3-3 3sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Luka Mitrovic 11 sayı, 9 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Studentski cephesinde ise Kenan Kamenjas 20 sayı, 7 ribaund, 3 asist, Fletcher Magee 13 sayı, 3 ribaund, Erick Neal 11 sayı, 3-6 3sayı, 2 ribaund, 6 asist ve Nikola Pavlicevic 10 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Güle Oynaya Geçti

Adriyatik Ligi 25. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk ettiği KK Studentski Centar‘ı 94-76’lık skorla güle …