Güncel Haberler

Afyon’da Yeni Yönetim Bir Açıklama Yayınladı

Bildiğiniz üzere ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden HDI Sigorta Afyon Belediyespor bir süredir ekonomik nedenlerden dolayı maçlara BGL takımıyla çıkıyordu.

Geçtiğimiz günlerde kulübün haklarının 5 Ankaralı iş insanı tarafından alındığı açıklanmıştı ve transfer harekatı başlamış, yeni koç da Korhan Aydanarığ olmuştu.

Yeni yönetim süreçle ilgili bir açıklama yayınladı:

Kamuoyuna Duyuru

Kulübümüzün devir işlemleri devam etmektedir. Bu süreçte FIBA yasağının kaldırılmasına ve yeni transferlere öncelik verilmiştir. Geçmişe ait tüm borçlar ve sorunlar, hukuki sürecin tamamlanması ile beraber çözülecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Geçtiğimiz günlerde takımın yeni transferler yapacağının duyulmasıyla beraber kulübün eski oyuncularından Jamelle Hagins ve Randy Culpepper kendilerinin halen alacakları bulunduğunu hatırlatarak yeni yönetime tepkilerini iletmişlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Fenerbahçe, Yiğit Hamza’yı Transfer Etti (Çifte lisansa sahip olacak)

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi finalisti Fenerbahçe Beko, kadrosuna genç bir forvet ekledi. Kulüpten yapılan …