Bahçeşehir, Rusya’da Avtodor’a Konuk Oluyor

FIBA Europe Cup 2. etap L grubu 3. maçında temsilcimiz Bahçeşehir Koleji, Kristall Ice Sports Palace’da Avtodor Saratov‘a konuk olacak.

12 Ocak Salı günü saat 18:00’da başlayacak olan ve liderlik koltuğunun sahibini belirleyecek bu karşılaşmayı basketbol severler www.ntvspor.net adresinden canlı olarak izleyebilecekler.

Rus ekibi gruptaki ilk 2 maçını kazandı ve bu sezon Final 4’un güçlü adaylarından biri olduğunu gösterdi. Önce deplasmanda Bakken’i 95-96 sonra da içerde London Lions’ı 84-81 ile geçmişlerdi. 8 Ocak’ta oynadıkları ve aynı zamanda son resmi maçları olan bu maçta Scrubb 16 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Johnson 13 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı.

Temsilcimiz de gruptaki ilk 2 maçını da kazandı ve Europe Cup’da yoluna sekizde sekiz ile yani namağlup tek takım olma ünvanlarını sürdürüyorlar. Evlerinde oynadıkları bu maçlarda önce içerde Lions’ı 107-82, sonra da Bakken’i 90-76 gibi farklı skorlarla geçmeyi bilmişlerdi. Son resmi maçlarını ise BSL’de Beşiktaş deplasmanında oynadılar. Beklentilerin altında kaldıkları maçta sahadan 82-69’luk skorla mağlup ayrıladılar. Kaptan Smith 20 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve Kartal 19 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile o maçta takımı ayakta tutmaya çalışan isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.