Güncel Haberler

Koç Kandemir, Holon Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in eşleşmesi ilk maçında temsilcimiz Beşiktaş Icrypex, konuk olduğu Hapoel Holon’u son nefeste 72-73’lük skorla yendi.

Karşılaşmanın ardından siyah beyazlıların başarılı koçu Ahmet Kandemir açıklamalarda bulundu:

Öncelikle Holon taraftarlarını tebrik ediyorum. Müthiş bir taraftar var, takımlarına büyük destek verdiler. Maça gelince ise… Buraya çok sorunlu, çok eksik geldik. Bu eksiklikler bizi daha çok güçlendirdi. Bugün maksimum kapasiteyle oynamadan kazanamayacağımızı biliyorduk. Buraya gelip sürekli olarak oyunu kontrol altında tutmaya çalıştık. İlk devre rakibe çok fazla hücum ribaundu verip daha çok top kullandırdık. Oyunun her yerinde çok iyi savunma yaptığımızı söyleyebilirim.

İlk devre bizim savunma ribaundumuzdan daha fazla hücum ribaundu aldılar. Devrede hatalarımızı konuştuk. Faul problemlerine rağmen oyuncularımızı da iyi kullandığımızı düşünüyorum. Oyunun sonunda da maçı kazandık. Bu tip maçlarda şans faktörü de önemli. 1 hafta önce Türkiye’de bu tarz bir maçı uzatmada kaybetmiştik. Daha henüz bir adım attık. İçeride kazanarak bu turu geçmek istiyoruz.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Panathinaikos’dan Ayrılan Guy’ın Yeni Adresi Tenerife Oldu

FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde normal sezonunu lider olarak tamamlayan ve play-in oynamadan direkt olarak son 16 …