Güncel Haberler

Telekom’un Rakibi Partizan, Krka’yı Farka Boğdu

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde temsilcimiz Türk Telekom’un rakibi Partizan, konuk ettiği Krka‘yı 92-45’lik skorla tam anlamıyla farka boğdu.

Bu sonuçla Partizan derecesini 5-0 yaptı ve namağlup liderliğini sürdürdü. Krka ise yola 2-3 ile devam etti.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 18-11
  2. çeyrek: 25-17
  3. çeyrek: 21-6
  4. çeyrek: 28-11

Partizan’da Yam Madar 20 sayı, 2 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Rodions Kurucs 15 sayı, 3 ribaund, 4 asist, Kevin Punter 15 sayı, 2 ribaund ve Gregor Glas 12 sayı, 3 asist ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Krka cephesinde ise çift haneli skor katkısı verebilen çıkmadı. Jurij Macura 9 sayı, 7 ribaund, Jan Kosi 8 sayı, 5 ribaund ve Rok Stipcevic 7 sayı, 3 asist ile ayakta kalmaya çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Zorla Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Kızıl Yıldız konuk ettiği Studentski Centar karşısında çok …