Güncel Haberler

Koç Memnun, Efes Galibiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

ING Basketbol Süper Ligi 5. hafta mücadelesinde Galatasaray NEF deplasmanda Anadolu Efes’i 85-92’lik skorla devirmeyi başardı.

Karşılaşmanın ardından sarı kırmızılıların tecrübeli koçu Ekrem Memnun açıklamalarda bulundu:

Öncelikle kazandığımız için çok mutluyuz. Geçen hafta mağlubiyetten geldik. Biz bu yıl iyi yerlerde olmak istiyoruz. Güzel bir takımımız var, enerjimiz güzel. Gelişeceğine çok inandığımız genç bir takımımız var. Galatasaray taraftarına, kültürüne layık bir oyun oynamak istiyoruz. Anadolu Efes gibi çok güçlü bir takımı, EuroLeague şampiyonu olan ülkemizi gururla temsil etmiş bir takımı yendiğimiz için çok mutluyuz. Oyuncularımı tebrik ediyorum.

İlk yarı Anadolu Efes‘in ritmiyle oynadık. Biz onların ritmiyle oynayamayız. Onlar çok alışıklar, bu ritmle, bu oyunla Avrupa şampiyonu olmuş bir takım. Biz hızlı oynamak istiyoruz ve kendi oyunumuza dönünce güzel şeyler oldu. Umut ediyorum böyle devam edecek.

İnançlı bir takımız. Yeni bir takımız ama oyuncular birbirini seviyor, birbirine inanıyor. Dönem dönem çok basit hatalar yapıyoruz, gelişmekte olan bir takımız. Maçı bırakmadık ve 16 sayıdan geri geldik. Bu bizim için çok güzel bir işaret. Kutluyorum oyuncularımı. İnşallah üstüne koyarak devam edeceğiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Daçka, Yerli Rotasyonuna Genç Forvet Yiğit’i Ekledi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Darüşşafaka Lassa yerli rotasyonunu genç bir forvetle güçlendirdi. Geride …