Güncel Haberler

Daçka, Romanya Deplasmanından Çıkamadı

FIBA Şampiyonlar Ligi açılış haftasında temsilcimiz Darüşşafaka deplasmanda Cluj Napoca‘ya 66-60’lık skorla kaybetmekten kurtulamadı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Cluj’da Elijah Stewart 18 sayı, 2-9 3sayı, 6 ribaund ile öne çıkarken, Patrick Richard 17 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile diğer çift haneli skor katkısı verebilen isim oldu. Dustin Hogue da 9 sayı, 8 ribaund ile katkı verdi.

Daçka cephesinde ise Nathan Boothe 14 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isim oldu. Gabriel Olaseni 9 sayı, 8 ribaund ve Troy Caupain, Isaiah Pineiro, Doğuş Özdemiroğlu 8’er sayıyla direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Karşıyaka, Formalite Maçında Jerusalem’i Konuk Ediyor

FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 turu K grubu 6. ve son maçında temsilcimiz Pınar Karşıyaka, …