Güncel Haberler

Koç Açık, Yalovaspor Galibiyetini Değerlendirdi

ING Basketbol Süper Ligi 2. hafta mücadelesinde Gaziantep konuk olduğu Semt77 Yalovaspor’u 89-93’lük skorla yenmişti.

Karşılaşmanın ardından Gaziantep’in koçu Tutku Açık değerlendiremelerde bulundu:

Yeni bir takımız ve sağlıklı bir şekidle antrenman yapmaya ihtiyacımız var. Bu haftayı da maalesef sakatlıklar ve hastalıklarla geçirdil ve tam randıman çalışma imkanımız olmadı.

Bugün ilk defa deplasmanda bir lig maçı oynadık ve ligdeki ilk galibiyetimizi de deplasmanda aldık.

İlk yarı istediklerimizi ne defansif ne de ofansif olarak oyuna yansıtamadık. Dolayısyla bu durum ilk devrede skora da yansıdı. 2. yarıdaki dönüş takımımız adına çok önemliydi.

Mücadeleyi sonuna kadar bırakmayan oyuncularımı kutluyorum. Deplasmanda kazandığımız her maç ligde bizim için çok önemli.

Gaziantep Basketbol

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir …