Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Daçka, Sert Savunmasıyla Yalova’yı Farklı Geçti

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Darüşşafaka, rakibi Semt77 Yalovaspor‘u etkili savunmasıyla 54-78 geçmeyi başardı.

Böylelikle Daçka finalde ev sahibi Bursaspor’un rakibi oldu.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

2. çeyrekte sadece 4 sayıya izin veren Daçka’da Troy Selim Şav 12 sayı, 7 ribaund ve Can Maxim Mutaf 10 sayı ile çift haneli skor katkısı verebilen isimler oldular. Nathan Boothe 9 sayı ve Doğuş Özdemiroğlu, Gabriel Olaseni, Wayne McCullough üçlüsü ise 8’er sayıyla katkı verdiler.

Yalovaspor cephesinde ise Lamont Jones 13 sayı ve Oğulcan Baykan 11 sayı, 5 ribaund, 4 asist, 3 top çalma ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimler olurken Glenn Cosey ile Doğan Şenli 7’şer sayıyla katkı verebildiler.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Finlandiya, Letonya’yı Devirdi

Olimpiyat Elemelerine hazırlanan iki takımın karşılaşmasında Finlandiya konuk ettiği Letonya‘yı 90-84’lük skorla devirmeyi başardı. Bu …