Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: CSKA, Kıbrıs’ta Zenit’i Farklı Geçti

Hazırlık Maçları kapsamında Kıbrıs’ta düzenlenen özel turnuvada CSKA Moskova karşılaştığı rakibi Zenit‘i bu kez 75-64’lük skorla yenmeyi başardı.

İki takım daha önce 4 Eylül’de Rusya’da karşılaşmışlar, bu kez gülen taraf 100-73 ile Zenit olmuştu.

Çeyrek skorları:

  1. çeyrek: 13-10
  2. çeyrek: 26-14
  3. çeyrek: 16-22
  4. çeyrek: 20-18

CSKA’da Will Clyburn 18 sayı, 7 ribaund ile galibiyetin başmimarı olurken, Joel Bolomboy 10 sayı, 5 ribaund ve Johannes Voigtmann ise 9 sayı, 7 ribaund diğer önemli isimler oldular.

Zenit cephesinde ise Mindaugas Kuzminskas 10 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Jordan Loyd 10 sayı ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Zalgiris’e Evinde Yan Bakılmıyor!

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas konuk ettiği Panathinaikos‘u 80-68 gibi farklı bir …