Güncel Haberler

İDDİA: Millsap, Hem Nets Hem de Warriors’un Gündeminde

NBA‘in tecrübeli forvetlerinden biri olan Paul Millsap‘in takipleri artıyor.

Her ne kadar yaz döneminde serbest kalan bir çok oyuncu yeni takımlarıyla kontrat imzalamış olsalar da halen play-off hedefleyen takımların iştahını kabartabilecek isimler var, bunlardan biri de tecrübeli uzun Millsap.

36 yaşında olan Millsap kenardan gelerek hem savunmada hem de hücumda takıma önemki katkılar yapabilecek bir isim ve kendisiyle ilgilenen de iki önemli takım mevcut. Denver Post’un haberine göre Brooklyn Nets ile Golden State Warriors kendisiyle yakından ilgileniyorlar.

Hatırlayacağınız üzere Nets, serbest oyuncu marketinde Jeff Green’i Denver’a kaptırmıştı. Bu yüzden de Millsap 4 numarada önemli bir parça olabilir ve özellikle play-off’larda fark yaratabilir.

Daha çok genç oyunculardan kurulu bir takım Warriors ve tecrübelim isimlere ihtiyaçları var. Ayrıca savunma odaklı bir takım olduklarını da düşündüğümüzde Millsap oyunun bu tarafında takıma fayda sağlayabilir.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Orlando, Mitchell’a Rağmen Kazanıp Seriyi Yedinci ve Son Maça Taşıdı!

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 6. maçında Orlando Magic konuk ettiği Cleveland Cavaliers‘ı Mitchell’a …