Güncel Haberler

Green’den Yoksun Houston, Suggs’sız Orlando’ya Direnemedi (Alperen double-double)

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Green’den yoksun olan Houston Rockets, Suggs’sız rakibi Orlando Magic‘e 89-76’lık skorla kaybetmekten kurtulamadı.

Bu sonuçla Magic 4. maçında 2. galibiyetini alırken Rockets ise 4. maçında 2. yenilgisini almış oldu.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Draftın 5 numarası Suggs’ın sakatlığı nedeniyle forma giyemediği Magic’de Yante Maten 18 sayı, 9 ribaund, 2 top çalma, 2 blok ile öne çıkan isim olurken, Cole Anthony 15 sayı, 7 ribaund, 3 asist ve Franz Wagner 13 sayı, 3 ribaund, 3 top çalma ile galibiyetin diğer mimaları oldular.

Draftın 2 numarası Green’in sakatlığı nedeniyle forma giyemediği Rockets cephesinde ise milli oyuncumuz Alperen Şengün 13 sayı, 4-8 2sayı, 1-2 3sayı, 2-4 s.atış isabetleriyle 13 sayı üretirken, 10 ribaund topladı ve istatistiklerine 2 asist, 1 top çalma, 3 blok eklemeyi başardı. Josh Christopher 22 sayı, 2-9 3sayı, 3 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Anthony Lamb de 17 sayı, 5-11 3sayı, 7 ribaund, 2 top çalma, 2 blok ile direnen diğer isim oldu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Hazırlık Maçı: Cedi ile Alperen Karşı Karşıyaya Geldiler

Hazırlık Maçları kapsamında oynanan mücadelede temsilcilerimizden Cedi ile Alperen karşı karşıya geldiler. Houston Rockets, konuk …