Güncel Haberler

RESMİ: Bahçeşehir’den Betis’e

İspanya Liga Endesa‘nın transferde en hareketli takımlarından biri olan Real Betis, kadrosunu tanıdık bir guard ile güçlendirdi.

Geçen sezon ortasında Pau Orthez’den Bahçeşehir Koleji‘ne transfer olan Shannon Evans ile gelecek sezon için anlaştıklarını duyurdular.

1.85 metre boyunda olan 27 yaşındaki Birleşik Amerikalı oyun kurucu BSL’de 18 maçta görev alırken 25.9 dakika süre almış, 11.0 sayı, %40.5 3sayı, 2.5 ribaund, 4.2 asist istatistikleri ile katkı vermişti.

Arizona State çıkışlı Evans, Avrupa kariyerine Macaristan ekibi Atomeromu’da başkamış, burada 2 sezon oynadıktan sonra belirttiğim gibi geçen sezona Orthez’de başlayıp Bahçeşehir’de tamamlamıştı yolculuğunu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …