Güncel Haberler

Monaco, Nanterre Deplasmanından Çıkamadı

Fransa Jeep Elite Pro A 22. hafta erteleme maçında AS Monaco deplasmanda Nanterre karşısında 86-79’luk skorla yenilerek liderlik yarışından önemli bir yara aldı.

Nanterre sezonu 17-17 ile tamamladı ve play-off biletini kapamadı. Monaco ise 24-8 ile 3. sırada yer aldı ve lider Dijon ile arasındaki fark 2 galibiyete çıkmış oldu.

Nanterre’de Marquise Reed 19 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile etkili olurken, Alpha Kaba 14 sayı, 13 ribaund, 2 asist, Brock Motum 13 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve Chris Warrenm 12 sayı ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Monaco cephesinde J.J. O’Brien 16 sayı, Ibrahima Faye 15 sayı, 4 ribaund, 2 asist, Brandon Frazier 14 sayı, 3 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Monaco, Final Serisine Galibiyetle Başladı

Fransa Betclic ELITE Pro A final serisi ilk maçında AS Monaco konuk ettiği Paris Basketball‘u …