RESMİ: Euroleague Final Four’unda Seyirci Olmayacak!

2020-21 sezonu Turkish Airlines Euroleague şampiyonunun belirleneceği Final Four organizasyonunun kapalı kapılar ardından düzenleneceği duyuruldu!

Euroleague yönetimi yaptığı resmi basın bildirisi ile bu sezon Final Four organizasyonunun sağlık protokolleri gereği taraftarlardan yoksun bir şekilde oynanacağını açıkladı. Açıklamada kararın ev sahibi Köln kentinin yetkililerine danışılarak birlikte alındığının altı çizildi.

Hatırlayacağınız üzere lig yönetimi daha önce aralarında %25 kapasiteyle taraftar alınması gibi farklı senaryolar için çalışıldığını da belirtmişti.

Ama alınan son kararla organizasyona katılacak her bireyin sağlığı ve güvenliği dikkate alınarak Final Four’da sadece takımların, görevli personelin ve sınırlı sayıda medya mensubunun yer alması kesinleşti.

Euroleague yönetimi 28-30 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Final Four organizasyonunu taraftarların ekran başından daha keyifli izleyebilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ve bu deneyimi taraftaların en iyi şekilde yaşayabilmesi için özel içerikler hazırlanarak yakın zamanda bilgilendirme yapılacağını dile getirdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.