Koç Erdem Can ve Biberovic , CSKA Serisi Öncesi Açıklamalarda Bulundu

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi ilk maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko, MegaSports Arena’da CSKA Moskova’ya konuk olacak.

Karşılaşma öncesinde covid protokolleri nedeniyle İstanbul’da kalan koç Kokoskov yerine, geçici olarak Fenerbahçe Beko‘nun başantrenörü olacak koç Erdem Can açıklamalarda bulundu:

Her iki takım da Playoff alışkanlığına ve tecrübesine sahip. Bu nedenle iki ekip için de çok kaliteli bir meydan okuma olacak. Sezon boyunca bu noktaya gelebilmek için çok mücadele verdik. Final Four’a gitmeyi çok istiyoruz; bunun için de hem bireysel anlamda bizler hem de organizasyonumuz için önemli bir eşleşme olacak. Sezonun bu aşamasında saha avantajına sahip olup olmamanın büyük fark yarattığını düşünmüyorum. Sonuçta bu bir Playoff eşleşmesi olacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Takımın genç yıldız adayı Tarik Biberovic ise şu ifadeleri kullandı:

Önümüzdeki karşılaşma, sezonun bizim için en önemli maçlarından biri olacak. Bütün sezonu bu noktaya gelmek için oynadık, bunun için mücadele ettik. Karşımızda çok iyi bir rakip var. Maçın başından sonuna dek mücadele edeceğiz. Taraftarlarımızın desteğinin de bizimle olacağını biliyoruz. Galibiyet için savaşacağız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.