Güncel Haberler

Bayern, Savunma Performansıyla Bonn Engelini Geçti

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Euroleague ekiplerinden FC Bayern Munich konuk ettiği Telekom Bonn‘u etkili savunma performansı ile 78-69 geçmeyi başardı.

Bu sonuçla Bayern derecesini 19-4 yaparak 3. sırada yer alırken, Bonn ise 8-14 ile 12. sırada konumlandı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

1.çeyrek: 14-19
2.çeyrek: 20-31
3.çeyrek: 20-10
4.çeyrek: 24-9

Bayern’de D.J. Seeley 20 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Nick Weiler-Babb 16 sayı, 7 ribaund, 4 asist ve David Kramer ile JaJuan Johnson ise 10’ar sayıyla galibiyetin diğer mimarları oldular.

Bonn cephesinde ise Strahinja Micovic 21 sayı, 8 ribaund ile en skorer isim olurken, Anthony DiLeo 13 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Alex Hamilton 11 sayı, 2 asist, 2 top çalma ile diğer direnen isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …