Koç Demir ve Berkan, Tofaş’ın Büyükçekmece Galibiyetiyle İlgili Açıklamalar Yaptılar

ING Basketbol Süper Ligi 17. hafta mücadelesinde Tofaş konuk olduğu Büyükçekmece’yi 75-88’lik skorla yenmeyi başarmıştı.

Karşılaşma ardından Tofaş‘ın tecrübeli koçu Hakan Demir açıklamalarda bulundu:

Sakat oyuncularımız da vardı. Bazı pozisyonlarda eksik oyuncularımız vardı ona rağmen diğer oyuncularımız bu durumu telafi ederek buradaki zor deplasmandan bir galibiyet çıkardılar. Bütün takımı tebrik ediyorum. İyi gidiyorlar, iyi mücadele ediyorlar. Şimdi bizim için çok önemli olan Şampiyonlar Ligi maçı var. Ya tamam ya devam maçı bizim açımızdan. Şimdi Salı günü oynayacağımız o maça gideceğiz. Bütün Tofaş taraftarlarının dualarını bekliyoruz. İnşallah onları en iyi şekilde temsil edip Nymburk deplasmanından iyi bir sonuç ile döneceğiz.

Tofaş Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Milli oyuncu Berkan Durmaz ise şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle Büyükçekmece’yi tebrik ediyorum. Baştan sona kadar iyi mücadele ettiler. Biz onların ofansif gücünü zaten biliyorduk. Özellikle kendi sahalarında da çok tehlikeli bir takım olduklarını da biliyorduk. Şutörlerine önlem alıp ribauntlarda da üstünlük sağlamaya çalıştık. Maçın sonuna kadar tam koparamasak da iyi mücadele tetik. Yoğun bir fikstürün içindeyiz. Şimdi Şampiyonlar Ligi maçı için tüm hazırlıklarımızı tamamlayacağız ve inşallah Nymburk deplasmanında gruptan çıkıp play-off’a kalacağız

Tofaş Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.