Anthony Edwards: “Tipimden Belli Olmasa da Sanılandan Zekiyim!”

Minnesota Timberwolves‘un çaylağı Anthony Edwards “ilginç” açıklamalarına devam ediyor.

2020 Draftı’nda 1. sıradan seçilen genç guard lige katılmadan önce basın mensuplarının pandemi dönemindeki karantinayı nasıl geçirdiği sorusu üzerine, “Salgın benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Ben zaten karantinada yaşıyordum çünkü tek isteğim daha iyi hale gelmek.” gibi enteresan bir cevap vermişti.

Yine sezon öncesi verdiği bir demeçte ise; “Futbolu basketboldan daha çok seviyorum. Bir NFL takımından teklif alsam basketbolu bırakırım.” tarzı açıklamalar yapması da basketbola olan bağlılığının sorgulanmasına sebebiyet vermişti.

Yetenekli oyuncu, evinde Aslan beslemek istediğini ama yaşadığı evin bir “evcil” hayvana bakmak için yeteri kadar büyük olmadığını da dile getirerek bir kez daha manşetleri süslemişti.

Bu ilginç açıklamalarının ardından Edwards, bir kez daha ilgi geçecek bir açıklamada bulundu. Gazeticilerle sohbet eden Edwards, bu sefer “Tipimden belli olmasa da insanların sandığından çok daha zeki biriyim.” ifadelerini kullandı.

Edwards, Minnesota Timberwolves formasıyla NBA kariyerine de fena olmayan bir başlangıç yaptı. Oynadığı 8 karşılaşmada 15.4 sayı – 2.1 ribaunt 1.9 asist ortalamaları yakalayan Edwards, sadece basketbol sahasında değil basına yaptığı açıklamalarla da fazlasıyla ses getirecek gibi duruyor.

Kaynak: Eurohoops

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.