Harden’ı İsteyen Denver, Murray’den Vazgeçmiyor!

Houston Rockets yönetimine takas olmak istediğini günler önce söyleyen ve artık takım antrenmanlarında dahi huzursuzluk yaratmaya başlayan James Harden konusunda yeni gelişmeler var.

Yıldız skoreri ciddi şekilde isteyen kulüplerden biri olan Denver Nuggets pazalık için Rockets ile masaya oturdu.

ESPN’in haberine göre Denver, halihazırda takımın önemli parçalarından biri olarak gördüğü Jamal Murray‘i takas paketine koymak istemiyor. Diğer taraftan haberin detaylarında Brooklyn Nets ve Philadelphia 76ers’ın da Harden ile ciddi şekilde ilgilenen diğer takımlar olduğu belirtildi. Miami Heat’in ise artık bu takasla ilgilenmediği vurgulandı.

ESPN’in haberinde 76ers’ın Ben Simmons’ı takas paketine koyabileceği iddia edildi. Elbette bu durum Harden’ın fiyatını arttıracaktır ve Nuggets’ın da takas paketini yükseltmesi gerekecek yarışta kalabilmek için. Yani eğer Murray’den vazgeçmeyeceklerse Michael Porter Jr. ve Bol Bol gibi diper genç oyuncuları pakete eklemek zorunda olacaklar. Zaten Houston’ın da olası bir takasta Porter’ı mutlaka kadroya katmak istediği biliniyor. Ayrıca Denver’ın paketi tamamlamak için birinci tur hakları da eklemesi de gerekecek.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.