Burak Gören: “Igokea Baştan Sona Kadar Kazanmayı Haketti.”

FIBA Şampiyonlar Ligi 2. hafta mücadelesinde konuk olduğu Igokea karşısında 77-66’lık skorla kaybederek kötü bir sürpriz yaşayan Türk Telekom‘da karşılaşma sonrası koç Burak Gören açıklamalar yaptı.

Igokea’ya tebrikler. Galibiyeti tamamen hak ettiler. Baştan sona kadar galibiyeti hak ettiler. Maçı kazanmak için her şeyi yaptılar. Bizim maça yaklaşımımız gerçekten kötüydü. Konsantrasyon sorunları yaşadık maçın başında. Hem hücumda hem de savunmada. Onlara karşılık veremedik. Bizim için çok kötü bir mağlubiyet oldu. Geri dönmeye çalışacağız. Böyle bir maçta konsantrasyon seviyemiz yetersiz kaldı.

Takımın yıldız guardı Tyler Ennis ise şu ifadeleri kullandığı yaptığı açıklamalarda:

Bence maç boyu kendi oyunlarını oynadılar. Rahat oynamalarına izin verdik. Buraya gelirken zor bir takımla karşılaşacağımızı biliyorduk. Sorumluluk bizde. Seyahat bahane değil. Doğru anlayışla maça çıkmadık ve bizi yendiler. İzleyip hatalarımızı düzelteceğiz. Birçoğu bence düzeltebileceğimiz şey. Önümüzde başka maçlar var. Değişiklikleri yapacak, geri döneceğiz. Umarım daha iyi bir kafa yapısı ile çıkarız sezonun devamında. Sert takımlara karşı böyle oynayamayız.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.