Güncel Haberler

Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Sijan: “Çok Çalışmaya Devam Edeceğiz.”

ING Basketbol Süper Ligi 7. hafta mücadelesinde Beşiktaş konuk ettiği Gaziantep’i uzatma sonunda 84-81’lik skorla yenerek ilk galibiyetine ulaştı.

Karşılaşma sonrası koç Bıyktay’ın ayrılması sonrası takımın başında geçici olarak görev alan yardımcı koç Dorde Sijan açıklamalarda bulundu:

Oyuncularımıza büyük bir mücadele ve zaferden dolayı teşekkür etmek ve tebrik etmek istiyorum. Çok sıkı çalışıyorlar ve kazanmayı hak ettiler. Çok iyi ve tecrübeli bir takıma karşı oynadık. Güzel oyunlarından dolayı rakibi de tebrik ediyorum. Oyuncularımız saygımızı ve desteğimizi hak ettiler. Çok çalışmaya devam edeceğiz. Bu sezon daha fazla maç kazanmayı dört gözle bekliyoruz.

Beşiktaş Spor Kulübü Resmi Web Sitesi

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Fenerbahçe, Yiğit Hamza’yı Transfer Etti (Çifte lisansa sahip olacak)

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi finalisti Fenerbahçe Beko, kadrosuna genç bir forvet ekledi. Kulüpten yapılan …