Hakan Demir: “Tofaş’da Bayrağı Daha Yukarıya Taşımak İçin Elimden Geleni Yapacağım.”

TOFAŞ‘ın yeni Başantrenörü Hakan Demir, kulüpte göreve başlangıcının ardından açıklamalarda bulundu.

Sözlerine Tofaş Spor Kulübü’nün basketbol antrenörü olduğu için duyduğu mutluluğu dile getirerek başlayan koç Hakan Demir, şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle yıllardır Türk basketboluna yatırım yapan, son derece modern tesislere sahip; amacı, hedefleri büyük olan böylesine önemli bir basketbol kulübünde göreve başladığım için son derece mutluyum. Yıllarca bu kulübü en üst seviyelerde tutan Koç Orhun Ene’ye buradan teşekkür ediyorum. Gerçekten bu kulübü, organizasyonu hep en üst seviyede tuttu. Böylesine altyapısı iyi hazırlanmış, organizasyonu kuvvetli iyi bir takım bıraktığı için kendisine teşekkür etmek isterim.

Tofaş Spor Kulübü Web Sitesi

Sezonun bundan sonrasının tüm kulübe hayırlı olmasını dileyen Koç Demir, sözlerini şöyle tamamladı:

Ben de bu bayrağı olduğu yerden daha yukarıya taşımak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bunu söylerken de arkamda Tofaş Spor Kulübü’nün varlığını, son derece deneyimli bir teknik ve idari ekibimizin olduğunu hissediyor ve aynı zamanda da son derece iyi, geleceği olan oyunculara sahip olduğumuz için bunları rahatlıkla söyleyebiliyorum. Sezonun bundan sonrasının tüm taraftarlarımıza, kulübümüze ve takımımıza hayırlı olmasını diliyor ve her şeyin iyi olacağına inanıyorum.

Tofaş Spor Kulübü Web Sitesi

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.