Ufuk Sarıca, 4.5 Saatlik Maç Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

ING Basketbol Süper Ligi 3. hafta mücadelesinde konuk ettiği Petkim Spor’u 97-80’lik skorla geçen Pınar Karşıyaka‘da koç Ufuk Sarıca karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda 10 Ekim Cumartesi oynanan karşılaşmanın skorbord arızası nedeniyle yaklaşık 4,5 saatte tamamlandığını hatırlattı ve şu ifadeleri kullandı:

Saha içi organizasyonumuz kadar saha dışı organizasyonumuzu da geliştirmeliyiz. Bu da bizim belki eksik tarafımız. Bunun üstünde duracağız.

Karşıyaka Resmi Web Sitesi

Sarıca, müsabakada akıcı bir basketbol oynadıklarını da belirterek, şunları kaydetti:

Geçen haftaya göre daha iyi yüzdelere sahiptik ki biz takım olarak bu yüzdeleri bulabilecek bir ekibiz. Ancak formsuz ve sakat oyuncularımız vardı. Kennedy bizimle değildi, eksiklerimiz var. Raymar Morgan, her geçen gün daha iyi oynayacak. Yaz döneminden eksikleri var. O da ritim bulmaya çalışıyor. Bugün de bunu gösterdi. Daha iyi olacağını düşünüyorum. Her türlü zorluğa rağmen farklı bir galibiyet aldık. Tüm takımımı kutluyorum. Artık hafta içindeki çalışmalarımızla önümüdeki haftaya hazırlanacağız. Petkimspor’a başarılar diliyorum.

Karşıyaka Resmi Web Sitesi

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.