Koç Ataman ve Dunston, Fenerbahçe Maçı Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

Turkish Airlines Euroleague ikinci hafta maçında 8 Ekim 2020, Perşembe günü Fenerbahçe Beko’yu Sinan Erdem’de konuk edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman ve tecrübeli uzun Bryant Dunston karşılaşma ile ilgili görüşlerini dile getirdiler.

Anadolu Efes‘in koçu Ataman’ın açıklamaları şu şekildeydi:

Fenerbahçe Beko’nun kadrosunun yeni olmasına karşın roller belirlenmiş ve özellikle Nando de Colo ve Lorenzo Brown ile hücuma yön veriyorlar. Oyunlarında çok farklı hücum çeşitliliği var. Maçı kazanmak için az top kaybı yapmamız, kontrollü hücum etmemiz ve hızlı hücum şansı vermememiz gerekiyor. Henüz istediğimiz tempoyu bulamamış olsak da mücadele ile kazanmak istiyoruz.

Anadolu Efes Resmi Web Sitesi

Lacivert beyazlıların tecrübeli uzunu Dunston ise şu ifadeleri kullandı:

Fenerbahçe Beko ile oynayacağımız karşılaşma bizim için çok önemli. Geçtiğimiz hafta takım olarak iyi oynayamadığımız bir maçı kaybettik. O maçta yaptığımız hataları düzeltmeliyiz. Rakibimize karşı oynadığımız maçlarda her zaman fiziksellik ve sertlik ön plana çıkıyor. Bundan dolayı böyle bir mücadeleye hazır olmalıyız. Sezonun henüz başında olmamıza rağmen çok önemli bir maç olacak…

Anadolu Efes Resmi Web Sitesi

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.