Güncel Haberler

RESMİ: Alba Berlin’den Jamaikalı Uzun Takviyesi

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Alba Berlin, pota altı rotasyonunu Jamaikalı uzun ile güçlendirdi.

Sizlere daha önce ilgilendiklerini ilettiğim, ülkemizde İBB forması giymiş olan ve son olarak Oostende forması ile izlediğimiz Shevon Thompson ile 1 aylık kontrat imzaladılar. Eğer taraflar karşılıklı olarak anlaşırsa kontrat sezon sonuna kadar uzatılabilecek.

Jamaikalı uzun hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

2.13 metre boyunda olan 27 yaşındaki Jamaikalı uzun Belçika Ligi’nde 13 maçta ortalama 20.5 dakika süre alırken 12.1 sayı, 7.6 ribaund ve Şampiyonlar Ligi’nde ise 13 maçta ortalama 25.6 dakika sahada kalırken 13.5 sayı, 10.1 ribaund istatistikleri ile mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Final Serisine Farklı Galibiyetle Başladı

Almanya easyCredit BBL final serisi ilk maçında FC Bayern Munich konuk ettiği Alba Berlin‘i 79-67’lik …