Güncel Haberler

RESMİ: Daçka ve Telekom’un Rakibi Jerusalem, Thomas ile Yola Devam Ediyor

FIBA Şampiyonlar Ligi C grubunda temsilcilerimiz Darüşşafaka Tekfen ve Türk Telekom’un rakiplerinden biri olacak Hapoel Jerusalem, yıldız uzunu ile yeniden anlaştığını açıkladı.

Hem 4 hem de 5 numarada görev alabilen TaShawn Thomas ile 1 yıllık yeni kontrat imzaladığını açıkladı İsrail ekibi.

Daha önce adı Kızıl Yıldız ve Baskonia gibi Euroleague takımları ile de anılan Birleşik Amerikalı uzun hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

2.03 metre boyunda olan 27 yaşındaki atletik forvet bu sezon askıya alınana kadar Winner Ligi’nde 19 maçta ortalama 24.6 dakika süre alırken 12.9 sayı, 6.4 ribaund, 1.7 asist ve Şampiyonlar Ligi’nde ise 16 maçta ise ortalama 27.2 dakika sahne alırken 15.6 sayı, 6.0 ribaund, 2.1 asist, 1.3 blok istatistikleri ile katkı vermişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bursaspor’un Rakiplerinden Holon, Litvanya Ligi’nin MVP’sini Transfer Etti!

FIBA Şampiyonlar Ligi‘ndeki temsilcilerimizden Bursaspor ile aynı grupta yer alan Hapoel Holon, yeni guardını açıkladı. …