24 takımın altılı 4 grupta mücadele edeceği ve her gruptan ilk 4 takımın son 16 turuna kalacağı normal sezon öncesi sizler için sezonun favori takımlarının kadrolarını güncel olarak takip edeceğim.
Bildiğiniz gibi bu sezon 7DAYS EuroCup‘da iki temsilcimiz, Bahçeşehir Koleji ve Frutti Extra Bursaspor mücadele edecekler. Takımlarımızın güncel kadrolarına BURADAN ulaşabilirsiniz.
Temsilcilerimiz haricinde 2020-21 sezonunda favori olarak gördüğüm takımların güncel kadrolarını sizlerle bu yazıda paylaşıyor olacağım.
(Belirtilen tüm kadrolar resmi hamlelere göre güncellenmektedir.)
A GRUBU
PARTIZAN
PG: Codi Miller-McIntyre, Nemanja Gordic, Aleksej Nikolic
SG: Ognjen Jaramaz, Reggie Redding, Braian Angola, Marcus Paige
SF: Rade Zagorac, Nemanja Dangubic, Uros Trifunovic
PF: Rashawn Thomas, Novica Velickovic, Stefan Bircevic
C: Eric Mika, William Mosley, Nikola Jankovic, Dusan Miletic
Koç: Vlado Scepanovic
PARTIZAN HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
VENEZIA
PG: Julyan Stone, Andrea De Nicolao, Lorenzo D’Ercole
SG: Jeremy Chappell, Stefano Tonut
SF: Michael Bramos, Bruno Cerella
PF: Austin Daye, Isaac Fotu, Valerio Mazzola
C: Mitchell Watt, Gasper Vidmar, Luca Possamai
Koç: Walter De Raffaele
VENEZIA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
UNICS KAZAN
PG: Nate Wolters, Isaiah Canan, Pavel Sergeev
SG: Jamar Smith, Evgeny Kolesnikov
SF: John Holland, Pavel Antipov, Dmitry Uzinsky
PF: Okaro White, Kostas Kaimakoglou
C: Jordan Morgan, John Brown
Koç: Dimitris Priftis
UNICS KAZAN HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
JOVENTUT BADALONA
PG: Nenad Dimitrijevic, Ferran Bassas, Arturs Zagars
SG: Pau Ribas, Albert Ventura
SF: Xavi Lopez-Arostegui, Shawn Dawson, Joel Parra
PF: Vladimir Brodziansky, Conor Morgan
C: Ante Tomic, Simon Birgander
Koç: Carles Duran
JOVENTUT BADALONA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
B GRUBU
BRESCIA
PG: Kenny Chery, Luca Vitali
SG: Tyler Kalinoski, Giordano Bortolani, Salvatore Parrillo
SF: Drew Crawford, David Moss
PF: T.J. Cline, Brian Sacchetti
C: Dusan Ristic, Christian Burns
Koç: Vincenzo Esposito
BRESCIA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
UNICAJA MALAGA
PG: Gal Mekel, Jaime Fernandez, Alberto Diaz
SG: Dario Brizuela, Francisco Alonso
SF: Axel Bouteille, Adam Waczynski, Dragan Milosavljevic
PF: Tim Abromaitis, Deon Thomspon, Carlos Suarez
C: Volodymyr Gerun, Ruben Guerrero
Koç: Luis Casimiro
UNICAJA MALAGA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
BUDUCNOST
PG: Justin Cobbs, Petar Popovic
SG: Nikola Ivanovic, Amedeo Della Valle, Fedor Zugic
SF: Fletcher Magee, Suad Sehovic
PF: Melvin Ejim, Luka Mitrovic, Aleksa Ilic, Danilo Nikolic
C: Willie Reed, Dragan Apic, Zoran Nikolic, Tyler Hagedorn
Koç: Petar Mijovic
BUDUCNOST HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
C GRUBU
AS MONACO
PG: Dee Bost, Nikola Rebic, Khadeen Carrington
SG: Marcos Knight, Rob Gray
SF: J.J. O’Brien, Wesley Saunders, Abdoulaye N’Doye
PF: Damien Inglis, Wilfried Yeguete
C: Darral Willis, Mathias Lessort
Koç: Zvezdan Mitrovic
AS MONACO HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
LOKOMOTIV KUBAN
PG: Will Cummings, Mantas Kalnietis
SG: Jordan Crawford, Grigory Motovilov
SF: Mindaugas Kuzminskas
PF: Kevin Hervey, Stanislav Ilnitskiy
C: Alan Williams, Valeriy Kalinov
Koç: Evgeny Pashutin
LOKOMOTIV KUBAN HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
ANDORRA
PG: Clevin Hannah, Sergi Garcia
SG: Jeremy Senglin, David Jelinek, Guillem Colom
SF: Haukur Palsson, Oriol Pauli
PF: Tyson Perez, Bandja Sy, Nacho Llovet
C: Moussa Diagne, Malik Dime, Babatunde Olumuyiwa
Koç: Ibon Navarro
ANDORRA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
VIRTUS BOLOGNA
PG: Milos Teodosic, Alessandro Pajola
SG: Josh Adams, Stefan Markovic, Lorenzo Deri
SF: Kyle Weems, Awudu Abass, Stefan Nikolic
PF: Amar Alibegovic, Giampaolo Ricci
C: Vince Hunter, Julian Gamble, Amedeo Tessitori
Koç: Sasa Djordjevic
VIRTUS BOLOGNA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
D GRUBU
GRAN CANARIA
PG: Frankie Ferrari, Andrew Albicy
SG: Tomas Dimsa, Fabio Santana
SF: Stan Okoye, Javier Beiran
PF: Beqa Burjanadze, John Shurna
C: Jacob Wiley, Matt Costello, Khalifa Diop
Koç: Porfirio Fisac
GRAN CANARIA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
CEDEVITA OLIMPIJA
PG: Kendrick Perry, Roko Ukic
SG: Jaka Blazic, Alen Hodzic
SF: Rion Brown, Rok Radovic
PF: Mikael Hopkins, Edo Muric
C: Jarrod Jones, Ziga Dimec, Ivan Marinkovic
Koç: Jurica Golemac
CEDEVITA OLIMPIJA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Buradaki tüm takımlar birbirlerine çok yakın takımlar. Oldukça heyecanlı maçlar bizi bekliyor.