Fenerbahçe’de Brown’un Alternatifi Hazır

Fenerbahçe Beko, oyun kurucu pozisyonuna bir takviye yapmak istiyor ve hedeflerindeki ana isim Lorenzo Brown olsa da B planını da hazırladılar.

Birleşik Amerikalı guardın önceliği NBA ve Panathinaikos’dan da ciddi bir teklif almış durumda. Bu nedenle de Fenerbahçe Beko, B planını hazırlamış durumda. Daha önce sizlere ilgilendiklerini ilettiğim bir isim olan, Zalgiris Kaunas’dan ayrılması beklenen Thomas Walkup ile ilgileniyorlar.

Walkup ile Zenit, Maccabi Tel Aviv, Kızıl Yıldız ve Valencia gibi Euroleague takımları da ilgileniyorlar.

Birleşik Amerikalı guard hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

1.93 metre boyunda olan 27 yaşındaki combo-guard, sezon askıya alınana kadar Euroleague sahnesinde 28 maçta ortalama 25.3 dakika süre alırken 9.6 sayı, %46.7 3sayı, 3.6 ribaund, 5.5 asist, 1.0 top çalma istatistikleri ile mücadele etmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

4 comments

  1. Adam forvet oynarken birden guarda dönüştü. Bu özelliğini çok taktir ettim. Ancak neden bu kadar küçümsendiğini hala anlamış değilim. Ancak Fenerbahçe kalibresinde mi ?

    1. Bence o kalibrede değil ama bazı insanlar çok övüyor bakalım nasıl olacak. Potaya korkusuzca gitmesi güzel bir özellik.

  2. Lorenzo da walkup da Sloukas’ tan iyi oyuncular. Asıl Fenerbahçe kalibresinde olmayan biri varsa o da sloukas’ tır. Oynadığı yıllarda bireysel olarak kazandırdığı maçtan çok kaybettirdiği maç var. O yüzden rahat olun. De colo&lorenzo ya da walkup ikilisi > decolo&sloukas ikilisi

Comments are closed.