Güncel Haberler

Bamberg’den Frankfurt’a Farklı Tarife

Almanya easyCredit BBL final turnuvası 3. maçında Brose Bamberg, rakibi Frankfurt‘u 99-83 ile geçerek ilk galibiyetini aldı ve play-off şansını sürdürdü. Frankfurt ise 4 maçını tek galibiyetle kapattı ve artık Vechta’nın son maçını kaybetmesini bekleyecekler play-off’lara devam edebilmek için.

1.çeyrek: 29-18
2.çeyrek: 58-36
3.çeyrek: 84-66
4.çeyrek: 99-83

Bamberg’de Kameron Taylor 13 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Retin Obasohan 13 sayı, 4 asist ve Tre McLean, Jordan Crawford, Chris Sengfelder üçlüsü 12 sayı ile galibiyetin mimarları oldular.

Frankfurt cephesinde ise Quantez Robertson 13 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Gytis Masiliulis 11 sayı, 6 ribaund ile çift haneli skor katkısı veren isimler olurlarken Len Schoorman, Matthew McQuaid, Joe Rahon üçlüsü 9 sayı ile katkı verdiler.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bursaspor’un Rakiplerinden Son Şampiyon Bonn, Watson’u Transfer Etti

FIBA Şampiyonlar Ligi‘ndeki temsilcilerimizden Bursaspor İnfo Yatırım ile aynı grupta yer alan son şampiyon Telekom …