Oyuncu Menajeri Sancar: ““Sertaç’a Birkaç EuroLeague Takımından Teklifler Var.”

IstBasket Menajerlik firmasından Bora Sancar, temsilciliğini yaptığı oyunculardan Sertaç Şanlı, Buğrahan Tuncer ve Tolga Geçim‘in gelecekleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Bora Sancar şu ifadeleri kullandı:

Sertaç ile Buğrahan’ın sözleşmesi bu sezon bitti. Tolga Geçim’in 1 sezon daha opsiyonlu sözleşmesi var. Sertaç ve Buğrahan, Anadolu Efes‘te çok iyi bir sezon geçirdi. Özellikle Sertaç, Dunston‘ın sakatlığı zamanında çok ciddi katkı verdi. Anadolu Efes bu 3 oyuncuyu da tutmak istiyor. Bugünlerde de bunun görüşmeleri halindeyiz. Pandemi sebebiyle Anadolu Efes de bütçe anlamında küçülmeye gidecek kulüplerden bir tanesi. Bu süreçte bir şekilde anlaşmak istiyoruz.

Sertaç’a Avrupa’dan da ilgi var. Çeşitli EuroLeague kulüpleri de ilgileniyor. 3 oyuncu da Anadolu Efes’te kalmak istiyor. 1 hafta içinde sözleşme konuları sonuçlanacaktır.

Sports TV

Sertaç Şanlı, bu sezon çıktığı 21 EuroLeague maçında 7 sayı 2.2 ribaunt ortalamaları yakaladı. 29 yaşındaki oyuncu ING Basketbol Süper Ligi’ndeki 21 maçta ise ortalama 7 sayı 4.6 ribaunt ile oynadı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.