Barış Ermiş’in Talipleri Belli Oluyor

Tofaş’dan ayrılan Barış Ermiş‘in menajeri Bora Sancar, Sports TV’ye konuştu ve oyuncusu ile ilgilenen takımları açıkladı.

Hatırlayacağınız üzere tecrübeli guard, 12 yıldır İstanbul’dan uzaktaki takımlarda forma giydiğini ve artık İstanbul’da forma giymek istediğini dile getirmişti. Bunun üzerine kendisi ile ilgilenen takımlar da belli oldu.

Menajeri Bora Sancar konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

Darüşşafaka ve Bahçeşehir’in yanında bence artı olarak Galatasaray da ilgilenecektir Barış Ermiş’le… Çünkü tecrübeli ve kendine çok iyi bakan bir sporcu. İstanbul’da oynamak istediğini belirtti. Şu anda bu kulüpler bir ilgi içerisindeler ama şu anda netleşen bir şey yok. Pandemi sürecinden dolayı Galatasaray ve Darüşşafaka, yapılanma içerisinde. Önümüzdeki 1 hafta 10 gün içerisinde her şey şekillenecektir.

Sports TV

Bu sezon BSL’de 21 maçta ortalama 20.5 dakika süre alırken 7.7 sayı, 2.4 ribaund, 6.7 asist ve EuroCup sahnesinde ise 14 maçta ortalama 17.5 dakika sahada kalırken 5.3 sayı, 1.9 ribaund, 5.1 asist istatistikleri ile katkı vermişti.

Ligimizin en kaliteli ve en değerli yerli oyuncularından biri olan Barış, 35 yaşında olmasına rağmen kendisine çok iyi bakmış çok önemli bir profesyonel. Dolayısıyla halen üst düzeyde takımlarda rahatlıkla süre alabilecek bir guard. Euroleague ekiplerimiz dışında her takımda alternatif guard olarak hem takıma liderlik eder hem de koçunun en büyük yardımcısı olur.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.