Güncel Haberler

Bayern İlk Mağlubiyetin Acısını Crailsheim’dan Çıkardı!

Almanya easyCredit BBL final turnuvasının ilk gününde Ratiopharm Ulm’a yenilerek soğuk bir duş alan ev sahibi avantajına sahip Bayern Munich, ikinci maçta rakibi Crailsheim Merlins‘e acımadı ve 79-110’luk rahat bir galibiyet aldı.

1.çeyrek: 11-26
2.çeyrek: 35-51
3.çeyrek: 56-86
4.çeyrek: 79-110

Bayern cephesinde Mathias Lessort, Monroe’nun yokluğunda pota altını domine etti ve 20 sayı, 9 ribaund, 2 asist ile yıldızlaştı Fransız uzun. Maodo Lo 17 sayı ve Vladimir Lucic 14 sayı, 2 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Crailsheim’da ise Sebastian Herrera 27 sayı, 2 ribaund, 5 asist, 2 top çalma ile adeta tek başına ayakta kalmaya çalıştı. Maurice Stuckey ise 11 sayı, 2 ribaund ile diğer çift haneli skor üretebilen isim oldu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …