Ataman: “Herkes Özgüvenle Oynuyor, Eksikleri Aratmıyoruz.”

Turkish Airlines Euroleague 19.hafta mücadelesinde konuk ettiği Olimpia Milano’yu farklı bir şekilde rahat geçen Anadolu Efes‘te koç Ergin Ataman maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes‘in tecrübeli koçunun açıklamaları şöyleydi:

“Takım mükemmel basketbol oynuyor, mükemmel mücadele ediyor. Bütün oyuncuları kutlamak lazım. Herkes özgüvenle oynuyor. Eksikleri aratmıyoruz. Evet bugün Micic yoktu. Ondan alacağımız katkıyı Buğrahan’dan aldık. Zaten onu hazırlıyorduk, özellikle lig maçlarında çok iyi oynuyordu. Daha da iyi oynayacak inşallah.

Singleton ilk devre müthiş oynadı. Sertaç ikinci yarı müthiş oynadı. Herkes harika katkı verdi. Larkin maçın başında tutuktu, yorgundu biraz ama o da tempo buldu. Müthiş bir galibiyet. Şimdi Cuma akşamına bakacağız. EuroLeague’de her maçın ayrı bir havası var. Sinan Erdem’de süper bir atmosfer var. Taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Biz de onlara aynı şekilde, bu oynadığımız basketbolla cevap vermeye devam edeceğiz.”

EuroLeague’deki GM anketinde izlemesi en keyif veren takım seçilen ve F4’te yer alacağına kesin gözüyle bakılan sonuçlar hakkında Ergin Ataman: “Çok normal onların bu şekilde düşünüyor olması. Onlar da hissettiler ki Mayıslar bizim, herhalde Mayıs ayını bekliyorlar. “

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.